kuryerehberi.com.tr, Türkiye’nin ilk ve tek kurye rehberidir. Sadece özel kuryelerin ve kurye firmalarının yer aldığı platformumuz, kurye arayanların bulunduğu il veya ilçelerde kurye bulmasını sağlar.

Kurye firmalarına dijital ortamdan ulaşabilme ayrıcalığı tanımak amacıyla kurulan Kurye Rehberi’ne kurye işi ile uğraşan özel ve tüzel kişiler üye olabilir. Kurye firmaları kurumsal kimliklerini bu platformda sergileyebilir.

Rehberimize üye olan kuryeler veya kurye firmaları; iletişim bilgileri, bilgilendirme amaçlı metinler, fotoğraflar, web sitesi adresi, mail, adres veya yetkili kişilerin isimlerini paylaşabilir.

Bir rehberde veya fihristte bulunması gereken her şeyi kuryelerin ve kurye arayanların hizmetine sunduğumuz Kurye Rehberi, kurye işi ile uğraşan firmalar için eşsiz bir rehber platformudur.

Kurye Rehberi, kurumsal ve resmi bir kuruluştur. Kurye hizmetleri veren firmaları bir araya getiren platforma ücretsiz üye olunabilir. Kurye firmalarının hedef kitlesine ulaşması için oluşturduğumuz platforma üye olan kurye firmaları için birçok avantajlı fırsatlar sunuyoruz.

Türkiye'nin ilk ve tek kurye rehberi olan kuryerehberi.com.tr, inovatif bir girişimle kurulmuştur. Gelişmiş bir algoritma ile inşa edilen kurye platformunda genç ve dinamik bir ekip hizmet vermektedir. Dijital dünyadaki gelişmelere paralel olarak kurye sektörünün ihtiyaçları gözetilerek tasarlanan kuryerehberi.com.tr, insanların kuryelere kısa sürede ulaşmasını sağlar.

Hemen işletmenizi ücretsiz olarak rehberimize kaydedin; kurye hizmetlerimizin ayrıcalıkları ile tanışın!